Вила ТОМАС се наоѓа на 70 м одалеченост од плажа. Располага со 1/2 , 1/3, 1/4 студиа, со комплетно опремена кујна, ТВ, клима (за користење на истата се доплатува кај сопствениците 5 еур од ден), тераса,wifi.

-Цените со жолто се однесуваат за целосна уплата до 07.02.2020 год.

-За рана уплата треба 30% од цената

-За плаќање на рати важат редовните цени.Аранжманот треба да биде платен во целост до започнување на летувањето.

-Цените се дадени во евра за уплата во денарска противредност 1=62,00 мкд.

-Сместувањето за трето и четврто лице во 1/3 и 1/4 студио е БЕСПЛАТНО и се однесува за смените пред и после сезона (*) третото и четвртото лице плаќаат само 35 еур превоз,a 25 евра за деца до 12 год.

-Цените со звездичка се за 7 ноќевања со вклучен превоз по лице.Цените без звездичка се за наем на студио

-Доколку се патува со сопствен превоз, цената на аранжманот СЕ НАМАЛУВА за 5 евра, а важат и фиксните доплати во апартман за деца и возрасни.

-При откажување на аранжманот од страна на странката, уплатениот аванс од 30% не се враќа.

-Поаѓање за Олимпик Бич е во 08 00ч (пола час пред тргнување да се биде пред Хотел Русија).

-Превземање на собите после 14.00 часот а напуштање во 09.00 часот- локално време.

-Патничко осигурување е задолжително , НЕ Е ВКЛУЧЕНО во цената.

-Во цената не е вклучена туристичка такса пола евро од ден (се доплаќа пред започнување на аранжманот во Грција)

-Важат Општите Услови на патување на КОРАЛИ ТРАВЕЛ