Вила Лана - Oлимпик Бич ЛЕТО 2020
Вила ЛАНА се наоѓа на 30 м одалеченост од плажа. Располага со 1/2 , 1/3, 1/4 студиа, со
комплетно опремена кујна, сателитска ТВ, клима (за користење на истата се доплатува кај
сопствениците 5 еур од ден), тераса.


Цените без * се за наем на 1/2 1/3 1/4 студио. Превоз за возрасни е 35 евра, за
деца до 12 год.е 25евра.Цените во жолтата колона се однесуваат на рана уплата
до 07/02/2020год
Цените се однесуваат за наем на студио 7 ноки/ 8 деnа
Превозот чини: 35 еур за возрасни
25 еур за деца од 2 до 12 години
Деца до 2 години бесплатно
НАПОМЕНА:
- Сместувањето во студиата е во 14:00 (по локално време);
- Напуштање на студиата е во 09:00 (по локално време);
- Секоја направена штета се плаќа на лице место;
- За хигиената на студиата во текот на целиот престој се грижат гостите;
- За резервацијазадолжителна уплата на 30 % аконтација, во спротивно
резервацијата се смета за неважечка;
- Доплата на целосната сума на аранжманот минимум 15 дена пред поаѓање
- Задолжително патничко осигурување
-
-При откажување на аранжманот од страна на странката, уплатениот аванс не се
враќа.
-Поаѓање за Олимпик Бич е во 08 00ч (пола час пред тргнување да се биде пред
Хотел Русија).
- Доплата за туристичка такса - околу 0.50€ од соба од ноќ (се плаќа во самиот
објект);
Важат општите услови за патувањe на Т.А. КОРАЛИ ТРАВЕЛ и СКТМ !