Вила Миа се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Аспровалта. Вилата има триплекс апартман, три спални соби 1/3 + 1/3 +1/4 , комплетно опремено со кујна во кујната има тросед , тоалет , тераси од сите соби , тв, интернет и климата е вклучена во цената.

ПЕРИОД

Број на ноќевања

1/3+1/3+1/4

Триплекс

20.05-26.05

6*

6x59€*промо

26.05-01.06

6*

6x79€*промо

01.06-07.06

6*

6x89€*промо

07.06-14.06

7*

6x119€*

14.06-21.06

7*

6x139€*

21.06-30.06

9

790€

30.06-09.07

9

840€

09.07-18.07

9

840€

18.07-27.07

9

840€

27.07-05.08

9

840€

05.08-14.08

9

840€

14.08-23.08

9

840€

23.08-01.09

9

790€

01.09-08.09

7*

6x139€*

08.09-14.09

6*

6x119€*промо

14.09-20.09

6*

6х109€* промо

20.09-27.09

7*

6х69€*промо

НАПОМЕНА :

- Цените означени со * се дадени по лице за 6 или 7 ноќи со вклучен превоз , во трипелкс апп плаќаат минимун 6 лица , останатите доплаќаат 35 евра.

- Цените без звездичка означуваат наем на триплекс апп за 9 ноќи без превоз

- Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз

-Доплата за турситичка такса во Грција е 0,5€ по соба од ден - се плаќа во агенцијата

 

-ПРЕВОЗ - 35 € повратен билет за возрасни

- 25 € за деца од 2-12 год

- дете до 2 год. бесплатно без седиште