Вила Јанис се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со четири четворокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата не се доплаќа.

 

ПЕРИОД

Број на ноќевања

1/4

studio

20.05-26.05

6*

69€*промо

26.05-01.06

6*

79€*промо

01.06-07.06

6*

99€*промо

07.06-14.06

7*

119€*

14.06-21.06

7*

139€*

21.06-30.06

9

350€

30.06-09.07

9

390€

09.07-18.07

9

450€

18.07-27.07

9

450€

27.07-05.08

9

450€

05.08-14.08

9

450€

14.08-23.08

9

450€

23.08-01.09

9

450€

01.09-08.09

7*

129€*

08.09-14.09

6*

119€*промо

14.09-20.09

6*

99€*промо

НАПОМЕНА :

- Цените означени со * се дадени по лице за 6,7 ноќи со вклучен превоз , 3,4 лице плаќа 35 €

- Цените без звездичка означуваат наем на студио за 9 ноќи без превоз

- Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз

-Доплата за турситичка такса во Грција е 0,5€ по соба од ден - се плаќа во агенцијата .

 

-ПРЕВОЗ - 35 € повратен билет за возрасни

- 25 € за деца од 2-12 год

- дете до 2 год. бесплатно без седиште