Вила Јоргос се наоѓа на 50 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со трокреветни и четворокреветни студија како и еден дуплекс апартман. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата се наплаќа 5 € на ден.

 

ПЕРИОД

Број на ноќевањa

1/3

студио

1/4

студио

1/4+1/4

дуплекс

20.05-26.05

6*

59€*промо

69€*промо

4X59€промо

26.05-01.06

6*

69€*промо

79€*промо

4X69€*промо

01.06-07.06

6*

79€*промо

89€*промо

4X79€*промо

07.06-14.06

7*

109€*

119€*

4X109€*

14.06-21.06

7*

129€*

139€*

4X129€*

21.06-30.06

9

350€

390€

560€

30.06-09.07

9

410€

440€

640€

09.07-18.07

9

440€

460€

740€

18.07-27.07

9

440€

460€

740€

27.07-05.08

9

440€

460€

740€

05.08-14.08

9

440€

460€

740€

14.08-23.08

9

440€

460€

740€

23.08-01.09

9

410€

440€

640€

01.09-08.09

7*

129€*

139€*

4X129€*

08.09-14.09

6*

99€*промо

109€*промо

4X 99€промо

14.09-20.09

6*

79€*промо

89€*промо

4 X 79€промо

НАПОМЕНА :

- Цените означени со * се дадени по лице за 6 или 7 ноќи со вклучен превоз , 3,4 лице плаќа само 35 €

- Цените без звездичка означуваат наем на студио/ апартман за 9 ноќи без превоз

- Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз

-Доплата за турситичка такса во Грција е 0,5€ по соба од ден - се плаќа во агенцијата

- Во дуплекс апп минимум плаќаат 4 лица , останатите доплаќаат само 35 евра .

-ПРЕВОЗ - 35 € повратен билет за возрасни

- 25 € за деца од 2-12 год

- дете до 2 год. бесплатно без седиште