Вила Рита се наоѓа на 20 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со двокреветни и трокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата се наплаќа 5 € на ден.

ПЕРИОД

Број на ноќевања

1/2 студио

1/3 студио

20.05-26.05

6*

59*€promo

69*€promo

26.05-01.06

6*

69*€промо

79*€промо

01.06-07.06

6*

79*€промо

89*€промо

07.06-14.06

7*

119*€

129*€

14.06-21.06

7*

139€*

149€*

21.06-30.06

9

320€

350€

30.06-09.07

9

350€

380€

09.07-18.07

9

370€

440€

18.07-27.07

9

370€

440€

27.07-05.08

9

370€

440€

05.08-14.08

9

370€

440€

14.08-23.08

9

370€

440€

23.08-01.09

9

350€

380€

01.09-08.09

7*

129*€

139*€

08.09-14.09

6*

109*€промо

119*€промо

14.09-20.09

6*

89*промо

99*промо

НАПОМЕНА :

- Цените означени со * се дадени по лице за 6, 7 ноќи со вклучен превоз , 3 лице доплаќа само 35 €

- Цените без звездичка означуваат наем на студио /апартман за 9 ноќи без превоз

- Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз

-Доплата за турситичка такса во Грција е 0,5€ по соба од ден - се плаќа во агенцијата

 

-ПРЕВОЗ - 35 € повратен билет за возрасни

- 25 € за деца од 2-12 го

- дете до 2 год. бесплатно без седиште