Вила Геракина се наоѓа на 150 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со двокреветни, трокреветни, четворокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на климата е вклучено во цената.

 

ПЕРИОД

Број на ноќевања

1/2 студио

1/3 студио

1/4 студио

20.05-26.05

6*

49€*промо

59€*промо

69€*промо

26.05-01.06

6*

59€*промо

69€*промо

79€*промо

01.06-07.06

6*

69€*промо

79€*промо

89€*промо

07.06-14.06

7*

99€*

109€*

119€*

14.06-21.06

7*

119€*

129€*

139€*

21.06-30.06

9

320€

330€

350€

30.06-09.07

9

330€

360€

390€

09.07-18.07

9

350€

420€

450€

18.07-27.07

9

350€

420€

450€

27.07-05.08

9

350€

420€

450€

05.08-14.08

9

350€

420€

450€

14.08-23.08

9

350€

420€

450€

23.08-01.09

9

330€

360€

390€

01.09-08.09

7*

129€*

139€*

149€*

08.09-14.09

6*

119€промо

129€*промо

139€*промо

14.09-20.09

6*

79€*промо

89€*промо

99€*промо

НАПОМЕНА :

- Цените означени со * се дадени по лице за 6 , 7 ноќи со вклучен превоз , 3 , 4 лице доплаќа 35 €

- Цените без звездичка означуваат наем на студио/апартман за 9 ноќи без превоз

- Цените кои се на промоција се со пресметан попуст и не се одбива за сопствен превоз

-Доплата за турситичка такса во Грција е 0,5€ по соба од ден - се плаќа во агенцијата .

-ПРЕВОЗ - 35 € повратен билет за возрасни

- 25 € за деца од 2-12 год

- дете до 2 год. бесплатно без седиште