Тип на Соба

Цена

Double Room

150€

Junior Apartment

180€

Superior Aparment

220€

Lux Aparment

300€

Цените се дадени по соба на ден за 2 лица

Во цената е вклучено:
- Појадок и Вечера
- Неограничено користење на Spa & Wellness центар
- Неограничено користење на Фитнес Центар
- Wi-Fi низ цел хотел

- Baby Cot (задолжителна резервација)

Во цената не е вклучено:
- Туристичка такса 1€ по лице на ден; Деца 7-15 години 0,50€ по лице на ден; Деца до 7 години ГРАТИС (плаќање во агенција)

Доплати:
- 1-во дете до 5,99 години со 2 возрасни лица ГРАТИС;
- 2-ро дете до 5,99 годино со 2 возрасни лица плаќа 17,50€ по лице на ден;
- Деца од 6-11,99 години со 2 возрасни лица плаќаат 35€ по лице на ден;
- 3-то возрасно лице на дополнително легло доплаќа 70€ по лице на ден;

Услови за откажување и промена на термин:
- Секој гостин е должен во писмена форма да ја откаже или промени својата резервација.
- Рокови за откажување на резервација:
- До 8 дена пред почеток на аранжман БЕЗ ПЕНАЛИ
- 7-0 дена пред почеток на аранжман 100% од вкупната сума на аранжманот
*Доколку гостинот го напушти хотелот предвреме хотелот уплатените средства нема да ги рефондира.

*Промена на термин е дозволена во согласно на хотелот и според цените во табелата за терминот во кој се менува