Цените се дадени по лице на ден на база ноќевање со појадок

Тип на соба

25.12-18.02

19.02-08.07

Standart Room

58

52

Superior Room

68

63

Lux Room

78

70

Aparment

103

92

 Во цената е вклучено:
- Ноќевање со појадок;

Во цената не е вклучено:
- Туристичка Такса 1€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-14,99 години 0,60€ по лице на ден; Деца до 6,99 години ГРАТИС;

Услови за деца:
- Деца до 6,99 години во присуство на 2 полноплатежни лица ГРАТИС;
- Доплата за дополнително легло 25€ по лице на ден;
- Доплата за трето и четврто возрасно лице во апартман 25€ по лице на ден;
- Доплата за за деца 6,99 -11,99 години во апартман изнесува 25€ по лице на ден;
- Доплата за вечера 9€ по лице на ден, деца до 7-11,99 години плаќат по 4€ по лице на ден;