БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-26.12.2021 И 04.01-31.03.2022

Цени по лице за 1 ноќевање на база ПОЛУПАНСИОН

01.12-21.12

 

11.03–31.03.

22.12-26.12

 

04.01-10.03

 

 

27.12-03.01

 

 

 

 

 

 

Двокреветна соба

2+2

37€

 45€

 60€

 

Студио

2+1

39€

47€

 63€

 

Студио делукс

2+2

48€

56€

 71€

 

Едноспален апартман

2+2

48€

53€

69€

 

Двоспален апартман

4+2

48€

53€

69€

 

Во цената е вклучено :појадок и вечера, користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, детски кат, интернет.

Дополнителни услови :

▪ Дете до 3.99 год. – бесплатно

▪ Дете од 4-11.99 год. на дополнително легло

                    22,00€

                      27,00€

                    37,00€

 

▪ Дете од 4-11.99 год. на редовно легло

                    24,00€

                      30,00€

                    39,00€

 

▪ Возрасен на дополнително легло

                    31,00€

                      38,00€

                    49,00€

 

▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 95€, дете – 50€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден