Цените се по лице за 1 ноќевање

На база Ноќевање со појадок

01.12-22.12

04.03-06.04

23.12-26.12

03.01-10.01

21.01-23.02

27.12-02.01

 

 

 

 

 

 

Студио (2+1)

 

43€

58€

104€

Студио Лукс (2+1)

 

46€

69€

124€

Апартман (2+1)

 

58€

69€

115€

Апартман Лукс ( 2+2 )

63€

83€

137€

 

Апартман Плус  (2+2)

86€

104€

138€

 

Апартман Егзегутив(2+2)

Балкон

104€

124€

166€

 

Доплата за вечера -18€ возразен -10€ за деца (04-11.99 год )

Деца од 0-3.99 год – БЕСПЛАТНО

Прво дете од 04-11.99 години БЕСПЛАТНО  на дополнително легло

Второ Дете од 04-11.99 години  БЕСПОЛАТНО на дополнително легло

Трето дете на дополнително легло 18 € на ден .

Возрасен на дополнително легло 40 % попуст

Доплата за новогодишна вечера 140€ возрасен , 90 € деца

 

Во цената е вклучено

Бесплатно користење на внатрешен базен за деца и возрасни

Сауна , парна бања,џакузи,фитнес,ски гардероб , шатал ,детски кат , солена соба

 

ПОПУСТ ЗА РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА

10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2021