Период

Смена

1/3-СТУДИО

1/4-АПАРТМАН

1/6-АПАРТМАН

 

 

Лукс

Комфорт

Лукс

Комфорт

Лукс

комфорт

28.11-12.12

Недела/недела

34€

38€

47€

52€

56€

61€

12.12-19.12

5+2*

Недела/недела

41€

46€

53€

59€

76€

84€

19.12-26.12

Недела/недела

44€

49€

63€

70€

78€

86€

26.12-02.01

Недела/недела

73€

81€

97€

107€

112€

124€

26.12-02.01

Помалку од 7 ноќи

92€

102€

122€

134€

136€

150€

02.01-23.01

Недела/недела

49€

54€

68€

75€

87€

96€

23.01-06.02

Недела/недела

44€

49€

63€

70€

78€

86€

06.02-13.02

Недела/недела

49€

54€

68€

75€

87€

96€

13.02-20.02

6+1*

Недела/недела

63€

69€

83€

92€

97€

107€

20.02-13.03

Недела/недела

41€

46€

53€

59€

76€

84€

13.03-03.04

5+2*

Недела/недела

34€

38€

47€

52€

56€

61€

 

Во цената е вклучено: наем на СТУДИО/АПАРТМАН на ден. Трансфер до СКИ центарот,ски гардеробер на стаза МАЛО ЕЗЕРО, ваучер со 15% попуст за користење на СПАцентар(внатрешен и надворешен базен, детски базен, џакузи, сауни, парна бања,турска бања.)

 

За престој помалку од три ноќи, цените се зголемуваат 20%

БОНУСИ: 5+2  за користење на 5 ноќи добивате 2 гратис ноќевања

6+1 за користење на 6 ноќи добивате 1  гратис ноќевање

Бонусите важат за термините само кои се означени со * во табелата

Доплата за полупансуион: возрасен-18€, деца од 2-12год 12€