ЗИМА 2021/2022

Цените се по лице за 1 ноќевање

29.12-02.01.2021

03.01-17.02.2022

23.12-28.12.2021

18.02-10.03.2022

01.12-22.12.2021

11.03-31.03.2022

на база ПОЛУПАНСИОН

*НП

 ПП

ПП

ПП

Студио

2+0

 59€

37 €

35€

32€

Едноспален апартман

2+2

 61€

40€

37€

35€

Двооспален апартман

4+2

 61€

40€

37€

35€

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – БОНУСИ →

/

7=6| 10=8

7=6 | 10=8

7=5 / 6=5 / 5=4

Во цената е вклучено : појадок и вечера, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, џакузи, солена соба, сауна, парна бања, фитнес, интернет, детски кат.

Дополнителни услови :

▪ Прво дете од 6-11.99 год. на дополнително легло –бесплатно

▪ Второ дете од 06-11.99 год. на дополнително легло – 50% попуст

▪ Дете од 06- 11.99 год. на редовно легло – 80%  од цената плаќа

▪ Возрасен на дополнително легло  – 30% попуст

▪ За сместување во еднокреветна соба се наплаќа 80% од цената за 2 лица

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 70€, дете – 35€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден