Цените се за соба за 1 ноќ. на база НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

28.12-02.01/2022

03.01-28.02

22.12-27.12

01.12-21.12

01.03-16-04

Вид на сместување

 

 

Едноспален апартман

2+1

220€

152€

128€

 

Едноспален апартман – поглед планина

2+1

228€

158€

134€

 

Едноспален апартман – делукс

2+2

235€

164€

140€

 

Делукс едноспален со поглед на планина

4+2

240€

170€

146€

 

Двоспален апартман

4+2

404€

248€

216€

 

Двоспален апартман- со поглед планина

4+2

410€

254€

222€

 

Дете  до 0-6.99год  БЕСПЛАТНО

 

 

 Дете  од 6.99-12.99 год. на доп.легло

32€

21€

18€

 Доплата за возрасен на доп.легло

68€

45€

33€

Доплата за апартман со балкон

10€ за апартман за целиот престој

Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на СПА ЦЕНТАР – внатрешен базен, сауна, парна бања, турска бања, фитнес, релакс соба, џакузи, ски гардеробер, детски кат и анимација, паркинг, интернет.

Доплата за користење на Регнум Бања Термал и организиран транспорт : возрасен – 8€, дете 4-11 год.- 4€

Дополнителни услови :

▪ Доплата за  вечера : возрасен – 20€, дете -10€

▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете (11-15.99 год.) – 45€, дете (6-10.99 год.) – 25€

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден