РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА : 10% попуст за резервации и уплати до 30.11.2021

7=6, 14=1 2 за пристигнувања во период од 03.01-27.01

(се комбинира со попуст за рана резервација)

Локација : на стаза, 3 км од центарот на Боровец

Ексклузивен хотел со уникатна локација за љубителите на спокојството и тишината.

Нуди можност за незаборавни моменти. Во склоп на хотелот има 2 ресторани,

голема тераса, лоби бар, пијано бар, ноќен клуб, спа центар.

СПА Центар : внатрешен базен, џакузи, парна бања, хербална бања, финска сауна,

лакониум, ледена фонтана, кнаип терапија, ледена фонтана, егзотични тушеви.

Двокреветна соба-парк

 

 Двокреветна стаза

Вила за 2 лица

Мал Апартман

За 2 лица

Голем апартман

За 2 лица

Финска вила

За 2 лица

 

 

 

2 + 1

2 + 1

2 + 2

4 + 1

 

 

 

Нед-Чет

Пет-Саб

Нед-Чет

Пет-Саб

Нед-Чет

Пет-Саб

Нед-Чет

Пет-Саб

Нед-Чет

Пет-Саб

Нед-Чет

Пет-Саб

88€

88€

94

94€

282€

282€

124€

124€

94

94€

74€

96€

79

102€

228€

280€

238€

287€

268€

322€

231€

282€

97

97

102

102

280

280

287

287

322

322

282€

282€

66

78

72

84

194

218

212

240

245

274

197€

221€

 

Цените за недела-четврток се валидни и за минимум 7 ноќевања.

Викенд цените се валидни за престој помал од 7 ноќевања.

Цените се дадени за лице во двокреветна соба , апартман за 2 лица и вила за 2 лица

Цената вклучува: ноќевање со појадок, користење на внатрешен базен, џакузи, фитнес,

сауна, парна бања, билкова бања, лакониум, егзотични тушеви, ледена фонтана,

воден масажер, бежичен интернет, паркинг.

Доплата за туристичка такса: 1€ по лице на ден (деца до 1,99 год не плаќаат туристичка такса).

Доплата за дополнително легло за дете од 4 - 12,99 год = 20€ на ден

Доплата за дополнително легло за дете над 13 год или возрасен = 38€ на ден

Доплата за вечера: возрасен - 26€ │деца од 4-12,99 г. - 13 € (задолжителна е од 26.12-02.01.2022)

Новогодишна вечера : возрасен - 170 € │ Деца од 4-12,99 г. - 85 € (задолжителна)