Вид нa сместување

Услуга

01.12-23.12

24.12-29.12

  03.01-27.01

30.12-02.01

 06.03-31.03

28.01-19.02

 20.02-05.03

 

Двокреветна соба (2+1)

   ПП

30€

36€

 34€

76€

Едноспален апартман (2+2)

   ПП

44€

 54€

52€

108€

Цените се по лице на ден на база ПП

Во цената е вклучено : појадок и вечера , користење на внатрешен базен, сауна, фитнес, паркинг, WI-FI

Доплата за транспорт до ски писти : 1.5 € по лице на ден

Доплата за туристичка такса: 1 € по лице на ден (деца до 1.99 год. не плаќаат туристичка такса)

  -Дете од 6 до 11.99 на дополнително легло во двокреветна соба 65% попуст од цената

-Дете од  2 до 11.99 на редовно легло во двокреветна соба 35% попуст од цената

-Возрасен на дополнително легло во двокреветна соба 25% попуст од цената

 -Две деца до 11.99год  на дополнително лего во апартман – бесплатно

-Доплата за трето дете од  4-11.99год во апартман 9€ на ден

-Доплата за 3-ти, 4-ти возрасен во апартман 12€ на ден

-Доплаќање за новогишна вечера  55€ за возрасен, 25€ за деца до 11.99год