Цените се дадени по лице на ден на база Појадок и Вечера

Термин

1/2 Стандарна Соба

1/2 Комфорт Соба

Еднокреветна соба

23.12-29.12.2021

46

49

63

03.01-21.02.2022

46

49

63

21.02-15.04.2022

40

42

52

15.04-03.05.2022

46

49

63

 Цените се дадени по лице на ден на база Појадок и Вечера

Термин

1/2 Aпартман

1/3 Апартман

1/3 Фамилијарен Апартаман

Ирис Апартаман

23.12-29.12.2021

56

54

52

66

03.01-21.02.2022

56

54

52

66

21.02-15.04.2022

49

47

45

57

15.04-03.05.2022

56

54

52

66

 Во цената е вкучено:
- Појадок и Вечера
- Користење на Спа центар: Затворен базен, Финска Сауна, Солена Соба, Тапидариум
- Фитнес Центар
- Wi- Fi

Во цената не е вклучено:
- Туристичка такса 1€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,50€ по лице на ден; Деца до 6,99 години ГРАТИС; (плаќање во агенција)
- Хотелско осигурување 0,20€ по лице на ден за сите гости; (плаќање во агенција)

Услови за деца:
- Деца до 6,99 години ГРАТИС во присуство на две возрасни лица;
- Деца од 7-11,99 години 50% попуст во присуство на две возрасни лица;
- Дополнително легло во соба 50% од цената во табелата;
- 3-то и 4-то лице во апартман имаат 20% попуст;

Услови за откажување:
- Откажување на резервација до 10 дена пред почетокот на аранжманот без пенали;
- Доколку се прекине или предвремено го напушти хотелот, средствота не се рефондираат;

Ковид политика:
- Хотелот гарантира поврат на средства во случај:
- Потврдено присуство на корона вирус на еден или повеќе лица на кој се однесува резервацијата (доказ поцитивен ПЦР тест)
- Затварање на граници