Цените се по лице на ден на база полупансион

БОНУСИ : 7=6  важи за целиот период  освен од 23.12-03.01.2022

 

Вид на соба

01-22.12/2021

12-31.03/2022

23.12-29.12.2021

30.12-02.01.2022

03.01-09.01.2022

10.01-21.01.2022

22.01-19.02.2022

19.02-11.03.2022

½ дбл 2+0

38€

55€

83€

57€

50€

56€

41€

½ делукс 2+1

44€

60€

89€

62€

56€

61€

47€

1/2 егзекутив 2+0

57€

74€

101€

76€

70€

75€

60€

½ апп 2+2

49€

66€

101€

69€

63€

68€

53€

¼ апп 4+1

44€

60€

88€

63€

56€

62€

47€

еднокреветна

61€

88€

Х

92€

81€

91€

66€

Туристжичка такса 1евро по лице на ден

Во цената е вклучено: појадок, вечера, користење на СПА центар-затворен базен, базен за деца, фитнес, финска сауна, арома сауна, соле сауна, парна бања, амам, џакузи, соба за релаксација, ски гардеробер, шатл до гондола.

20€ доплата за соба со балкон

10€ паркинг

Новогодишна вечера 80€, 40€ за деца

ДЕЦА:

-деца 0-5.99год на дополнително легло  бесплатно

– деца од 6-11.99год на дополнително легло  50% попуст

-возрасен на дополнително легло 30% попуст