15% попуст за резервација и уплата до 31.10.2021 | 10% попуст за резервација и уплата до 30.11.2021

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-22.12.2021 и 16.01-27.01.2021 и 07.02-10.04.2022

*Бонусите и попустите за рана резервација важат за полупансион, не важат за доплатите за се вклучено

*Бонусите и попуистите за рана резервација се комибинираат за периодите од ПРВАТА и ЧЕТВРТАТА колона

Цените се по лице за 1 ноќевање на база полупансион

01.12-22.12.2021

23.12-25.12.2021

29.12-02.01.2022

16.01-27.01.2022

07.02-05.03.2022

 

 Вид на сместување

26.12–28.12.2021

06.03-10.04.2022

03.01-15.01.2022

28.01-06.02.2022

 

 

 

Двокреветна соба – АЗАЛИА

2+0

29€

39€

56€

37€

Еднокреветна соба – АЗАЛИА

1+0

44€

60€

84€

56€

Едноспален апартман – АЗАЛИА

2+2

35€

45€

62€

42€

Двоспален апартман – АЗАЛИА

4+2

29€

39€

56€

37€

Троспален апартман – АЗАЛИА

6+2

29€

39€

56€

37€

Двокреветна соба –   ОРХИДЕА

2+0

23€

33€

50€

31€

Еднокреветна соба – ОРХИДЕА

1+0

35€

51€

75€

47€

Едноспален апартман – ОРХИДЕА

2+2

29€

39€

56€

37€

Двоспален апартман – ОРХИДЕА

4+2

24€

34€

51€

31€

Троспален апартман- ОРАХИДЕА

6+2

24€

34€

51€

31€

Во цената е вклучено : појадок и вечера , транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес,детски кат, интернет, паркинг.

Доплата за ALL INCLUSIVE – возрасен 10€ , дете од 6-13.99 год. – 6€ (појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени пијалоци од 10-22 часот)

Дополнителни услови :

▪ Деца до 5.99 год. – бесплатно

▪ Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло во едноспален апартман – бесплатно

▪ Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло во едноспален апартман – 50% попуст

▪ Дете од 6-13.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – 50% попуст

▪ Возрасен на дополнително легло плаќа + 50% од редовната цена

▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми и важат условите за лица на доп.легло (доколку има)

▪ Доплата за новогодишна вечера : возрасни – 75€, дете од 6-13.99 год.- 45€ (задолжително)

▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден