SAMOKOV 4* BOROVETS                                          www.samokov.com

1

19.12.2021
26.12.2021

27.12.2021
02.01.2022

03.01.2022
16.01.2022

17.01.2022
28.01.2022

29.01.2022
25.02.2022

26.02.2022
10.04.2022

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

DOUBLE ROOM

62

105

85

69

85

62

DOUBLE ROOM+EXTRA BED

89

149

121

99

121

89

SINGLE ROOM

50

71

61

54

61

50

DBL 1+1 CHD (5-11,99)

48

79

64

53

64

48

SGL 1+1 CHD (0-4,99)

52

72

62

55

62

52

DBL 1+2 CHD (0-4,99)

(5-11,99)

49

80

65

54

65

49

DBL 1+2 CHD (5-11,99)

(5-11,99)

64

106

86

70

86

64

DBL 2+1 CHD (5-11,99)

79

131

106

87

106

79

DBL 2+2 CHD (0-4,99) (5-11,99)

80

132

107

88

107

80

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА-ПOЛУПАНСИОН

DOUBLE ROOM

71

114

96

80

96

71

DOUBLE ROOM+EXTRA BED

102

162

137

114

137

102

SINGLE ROOM

55

76

67

59

67

55

DBL 1+1 CHD (5-11,99)

54

86

72

61

72

54

SGL 1+1 CHD (0-4,99)

56

77

68

60

68

56

DBL 1+2 CHD (0-4,99) (5-11,99)

55

87

74

62

74

55

DBL 1+2 CHD (5-11,99) (5-11,99)

72

115

97

81

97

72

DBL 2+1 CHD (5-11,99)

90

142

120

101

120

90

DBL 2+2 CHD (0-4,99) (5-11,99)

91

143

121

102

121

91

Tакса

Вклучена

 

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Минмум престој

3

3

3

3

3

3

Отказ на резервација

Под 3 дена 2 ноќи

 

Под 15 дена 100%

Под 5 дена 2 ноќи

Под 5 дена 2 ноќи

Под 5 дена 2 ноќи

Под 3 дена 2 ноќи

No Show

2 ноќи

100%

2 ноќи

2 ноќи

2 ноќи

2 ноќи

Соби: мини бар ,балкон,телефон,телевизор,радио,радио,тоалет

Опис: конференциска сала ,бизнис центар , затворен базен, кафе слаткарница ,ноќен бар, лоби бар,ресторан,менувачница,фризерница,сала за интернетсауна,масажа,солариум,џакузи,ски гардероба,ски школо,куглање, лекарски кабинет,сеф на рецепција,СПА

Попусти и доплати: Новогодишна вечера 50 ЕУР деца 35 ЕУР за деца од 2-11.99 години

Локација: 100 метри од ски лифтовите

Цената вклучува:користење на затворен базен , интернет

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД